Hydraulik

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy ) w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) poszukuje pracowników dla swojego austriackiego klienta

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania

Wymagania

  • doświadczenie na wymienionym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • austriackie warunki zatrudnienia
  • stawka: 14,20 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień robocze
  • mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
  • 13, 14 pensja
  • Administratorem danych osobowych jest EURO LABORA – ZOFIA CHABIN SPÓŁKA JAWNA 47-400 Racibórz Plac Wolności 1, NIP: 6392010113. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Miejsce pracy
  • Austria
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)