Asystent projektanta branży budowlanej/mechanicznej

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Запрошуємо працівників з України

BPiRI SEPARATOR Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach inżynieryjno - realizacyjnych. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie w projektowaniu zakładów przeróbki kopalń. Przez ostanie kilkanaście lat BPiRI SEPARATOR ściśle współpracowało z amerykańską firmą posiadającą ponad 100 letnią tradycję i doświadczenie w przeróbce, transporcie i utylizacji węgla i innych minerałów.

Biuro Projektów poszukuje do swojego zespołu Asystentów projektanta branży budowlanej lub mechanicznej

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej, koncepcyjnej oraz warsztatowej
  • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcji pod nadzorem Projektanta
  • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż
  • Udział w opracowywaniu specyfikacji technicznej, opisów technicznych, przedmiarów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sprawność działania i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość obsługi oprogramowania Tekla, AutoCad
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest BPiRI SEPARATOR Sp. z o.o. 40-750 Katowice ul. T. Boya Żeleńskiego 105, NIP: 6310023263. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPiRI SEPARATOR Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że BPiRI SEPARATOR Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ja, niżej podpisana/ny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę BPiRI SEPARATOR Sp.z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).Ponadto oświadczam, że przekazanie danych jest dobrowolne oraz, że mam świadomość przysługującego mi prawa wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)