KUCHARZ / KUCHARKA

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2022

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pensjonat i Restauracja Hawana. To trzygwiazdkowy obiekt hotelarsko-gastronomiczny posiadajacy swoją wieloletnią tradycję.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagania

  • sumienność, obowiązkowość
  • aktualna książeczka zdrowia
  • umiejętność pracy na recepturach
  • mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w pracy w gastronomii

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie oraz wdrożenie do pracy
  • możliwość korzystania z posiłków pracowniczych
  • Administratorem danych osobowych jest Pensjonat Restauracja Hawana M.W.S Greń s.c 43-438 Brenna ul. Jatny 34, NIP: 548-266-96-25. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Brenna pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)