Doradca Klienta ds. OZE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży OZE.

GRUPA EKO INVEST Sp. z o.o. zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych.

Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

www.ekoinvestpolska.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Eko Invest sp z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca klienta ds. OZE

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej
  • Umawianie spotkań dla doradców technicznych
  • Współpraca z działem handlowym oraz logistycznym

Wymagania

  • Umiejętności negocjacyjne
  • Swoboda wypowiedzi
  • Wykształcenie min. średnie
  • Determinacja
  • Motywacja do pracy
  • Zaangażowanie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w call center

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie: podstawa - 3500 brutto + premia
  • Bonus nawet 1000 zł miesięcznie
  • Prowizja za umówione spotkania
  • Wygodne godziny pracy 8-16
  • Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę
  • Pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych
  • Administratorem danych osobowych jest GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. 42-600 Tarnowskie Góry Krakowska 11/1, NIP: 6452571230. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)