Inżynier budowy - Asystent - kierownik budowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.03.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Zakres obowiązków

  • Asystent kierownika budowy

Wymagania

  • wykształcenie branżowe (budownictwo);
  • odpowiedzialność, samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pracy;
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • sprawna obsługa pakietu Office, praca z programami CAD;
  • prawo jazdy kat. B. - obowiązkowe!

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko dające duże możliwości rozwoju
  • samochód firmowy, komputer oraz telefon firmowy;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • Administratorem danych osobowych jest Biuro IDEAL 43-300 Bielsko-Biała Piastowska 55, NIP: 6151928536. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)