Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

Trident BMC

Księgowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Trident BMC Sp. z o.o. międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata

pilnie poszukuje pracowników na stanowisko:
Młodsza Księgowa/ Księgowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
Wsparcie grupy w amerykańskich procesach księgowych/finansowych,
• realizacja płatności,
• uzgadnianie sald kont bankowych,
• rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych,
• księgowanie faktur kosztowych,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
• kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
• wyjaśnianie wszelkich niezgodności, korespondencja z kontrahentami i pracownikami firmy,
• współpraca z innymi działami firmy, wsparcie w zakresie rozliczeń księgowych, podatkowych,
• współtworzenie wewnętrznych procedur i procesów księgowych.

Oczekiwania:
• Wykształcenie kierunkowe (mile widziane kierunki rachunkowość, finanse, księgowość),
• minimum roczne doświadczenie w pracy w księgowości,
• znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania aktów prawnych,
• dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
• umiejętności pracy w zespole oraz dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań,
• mile widziana znajomość programu SAGE X3.

Oferujemy

• zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę (czas określony do 31.12.2022),
• atrakcyjne, adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie,
• wyzwania, rozwój i pracę w międzynarodowym środowisku,
• elastyczne godziny pracy oraz możliwość wykonywania pracy zdalnie,
• pakiet socjalny/benefity.

Proszę również pamiętać o zmieszczeniu w CV zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych i na przyszłe rekrutacje zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych iw sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
Dyrektywa 95/46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)