Specjalista ds. obsługi sprzedaży - drzwi aluminiowe KOBBE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma ASC zajmuje się produkcja elementów aluminiowych z zakresu stolarki otworowej: okna, drzwi, fasady.

Firma ASC z Jasienicy zajmuje się projektowaniem i produkcją stolarki otworowej. Działamy na rynku polskim oraz zagranicznym. Jedną z naszych marek są drzwi aluminiowe KOBBE i obecnie poszukujemy Specjalista ds. obsługi sprzedaży na terenie Polski.

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań rynkowych i dzieleniem się ustaleniami.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży przy opracowywaniu strategii zwiększania bazy klientów.
  • Obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów firmy.
  • Przygotowanie wycen oraz ofert dla klientów.
  • Utrzymywanie doskonałych relacji z klientami.
  • Bieżąca kontrola zleceń.
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z firmami współpracującymi.
  • Udział w przygotowaniu katalogów produktów oraz cenników.
  • Prowadzenie dokumentacji techniczno-sprzedażowej.
  • Współpraca w zakresie przygotowania treści reklamowych i produktowych.
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Wymagania

  • Znajomość branży i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana.
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość programów Logikal będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka (niemiecki, angielski) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie techniczne.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.
  • Kurs języka angielskiego, dofinansowanie do opieki medycznej.

Miejsce pracy – Jasienica, koło Bielska- Białej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj

  • CV powinno być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASC Paweł Filipek Jasienica 1475, 43-385 Jasienica, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.” Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest ASC Paweł Filipek Jasienica 1475, 43-385 Jasienica.
Miejsce pracy
  • Jasienica pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)