Exact Systems Sp. z o.o.

Kontroler jakości

  • Niemcy zagranica

Kontroler

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera jakości. Praca na terenie zakładów związanych z branżą samochodową.

Prowadzimy rekrutację w kilku lokalizacjach na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków

  • wizualna kontrola jakości części oraz podzespołów samochodowych.

Wymagania

  • dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód - mile widziane.

Oferujemy

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS),

  • stawka godzinowa w zależności od wybranej lokalizacji: 13-13,50€ brutto/h,

  • dodatek za godziny nocne +25%,

  • +1,51€ brutto/h dodatku dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

  • zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km zarówno za drogę z Polski do Niemiec, jak i na miejscu, między zakwaterowaniem, a zakładem lub zorganizowany i opłacony przejazd busem GTV,

  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego – zapewniamy pełne przeszkolenie,

  • wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja odbywa się w 100% zdalnie.

Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)