Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.01.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Our plant in Bielsko-Biała, Poland is one of the most modern board-making facilities in the world. This is a place where high tech and craftsmanship dovetail, where innovation and tradition fuse. Uncompromising kiteboards for World Cup, well-known skis and snowboards brands are manufactured here. Everything here hinges on the proverbial hundredth of a millimetre that makes the difference between a run-of-the-mill products and Nobile Factory made products.To learn more about how we work just contact us directly: factory@nobilesports.com

Firma NBL SPORT Sp. z o.o. znajdująca się w Bielsku-Białej, w Wapienicy, zatrudni osobę na stanowisko Magazynier. Praca na jedną zmianę w godzinach 6-14 lub 8-16.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie wydań materiałów do produkcji,
  • obsługa wysyłek gotowych produktów,
  • praca przy załadunku oraz rozładunku wyrobów oraz materiałów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie Enova.
  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone przez UDT,
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w godzinach 6:00-14:00/08:00-16:00
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • dodatkowe świadczenia takie jak opieka medyczna, pakiet sportowy oraz ubezpieczenie na życie
  • Administratorem danych osobowych jest NBL Sport Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała Wapienicka, NIP: 5472100289. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBL Sport Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała Wapienicka 6, NIP: 5472100289 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 19 - 20 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)