Monter akumulatorów, 13.50-14.50 Euro/h brutto, Zwickau

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-25

Ogłoszenie na stanowisko Monter akumulatorów, 13.50-14.50 Euro/h brutto, Zwickau - W4P Sp. z o.o.

Nazwa stanowiska: MONTER AKUMULATORÓW (branża techniczna)

Miejsce pracy: Zwickau/Glauchau

Początek pracy:  17-24.05.2021

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków:

  • Montaż/składanie akumulatorów przemysłowych z gotowych podzespołów (akumulatory przeważnie do wózków widłowych)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z jakimkolwiek montażem
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy (poziom min. A2)
  • Zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę
  • Sumienność, rzetelność i pracowitość, warunek konieczny
  • Negatywny wynik testu na Covid-19
  • Gotowość do podjęcia pracy od 17-24.05.2021

Mile widziane:-)

  • Prawo jazdy i własny środek transportu
  • Doświadczenie w montażu akumulatorów przemysłowych

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 13,50 – do 14,50 Euro brutto/h

Stawka uzależniona od ilości godzin pracy:

  • Ilość godzin pracy do 180 godzin w miesiącu – stawka 13,50 Euro brutto/h za każdą godzinę pracy
  • ilość godzin pracy powyżej 180 godzin w miesiącu, stawka 14,50 Euro/h za każdą godzinę prac
  • +25% za nadgodziny
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • wypłata w Euro
  • możliwość wypłaty zaliczki

Wymiar czasu pracy:

  • praca poniedziałek-piątek, na dwie zmiany: 06:00-15:00 i 13:00-22:00
  • Możliwa praca również w soboty i nadgodziny

Zakwaterowanie platne 175 Euro (pokój dwiosobowy) i 250 Euro (pokój jednoosobowy)

  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • zakwaterowanie w pokojach max dwuosobowych, z dostępem do kuchni i łazienki (osobiście sprawdzamy warunki zakwaterowania przed zakwaterowaniem naszych pracowników)

Opieka polskiego koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!

Zawód:
Monter
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
60-65 zł UoP brutto/h
Oferta dodana w dniu:
17-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
25-06-2021

Adres firmy

Rakowicka 10B/4, 31-511 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Kontakt przez PUP
Monter umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Osinów Dolny