PROJEKTANT AutoCAD PRACA ZDALNA - orzeczenie o niepełnosprawności

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-16

Firma Optea z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się rekrutacją osób niepełnosprawnych w całej Polsce.

Dołącz do naszej bazy zadowolonych pracowników!

PROJEKTANT AutoCAD

PRACA ZDALNA (HOME OFFICE)

Firma OPTEA Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności na stanowisko PROJEKTANT AutoCAD-praca zdalna

Wysyłając CV masz szanse na udział zarówno w obecnych jak i przyszłych rekrutacjach.

Więcej informacji na stronie: www.optea.pl

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? APLIKUJ!

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli rozpatrzeć Twojej aplikacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTEA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdej chwili.”

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez OPTEA Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: rekrutacja@optea.pl

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i modelowanie produktów/prototypów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Udoskonalanie i optymalizacja projektów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki wykonawczo-techniczne), nadzór, aktualizacja, kontrola, archiwizacja
  • Nadzór nad projektami
  • Praca w zespole (zdalnie)

Wymagania:

  • Aktualnie orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programu AutoCad
  • Doświadczenie w projektowaniu
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność projektowania detali w 2D i 3D
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Systemowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę zdalną od poniedziałku do piątku
  • umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość elastycznego dopasowania dni oraz godzin pracy
  • dobrą atmosferę współpracy
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • wsparcie merytoryczne
  • szkolenia wstępne i rozwojowe
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
16-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
16-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROJEKTANT MODY-GRAFIK KOMPUTEROWY

JAMIKS Kids Fashion Sp. z o.o., Sp.k.
Projektant umowa o pracę pełny etat
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Jarocin
Poznań

26-03-2021
od 3500 zł

ASYSTENT PROJEKTANTA/GRAFIK KOMPUTEROWY