Metalurg

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-07

Ogłoszenie na stanowisko Metalurg - Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Kuźnia Polska S.A. w Skoczowie

lider w Polsce w produkcji odkuwek matrycowych kutych na gorąco

od 2015 w grupie Mangata Holding S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kujemy dla najlepszych – będziemy dumni jeśli znajdziesz się w naszym gronie!

Stanowisko:Metalurg

Zakres obowiązków

  • obsługa i przygotowanie obróbki cieplnej dla nowych i istniejących odkuwek stalowych,
  • nadzór nad dokumentacją metalurgiczną,
  • nadzór nad badaniami magnetyczno-proszkowych (MT),
  • współpraca przy wdrażaniu CQI-9.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe metalurgiczne,
  • ogólna znajomość zagadnień dotyczących obróbki cieplnej stali,
  • dobra znajomość  Microsoft Office – szczególnie Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę
    w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie
  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Zawód:
Metalurg
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
30-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
07-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Metalurg

Metalurg umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Skoczów
13-05-2021 POLECANA