NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Młodszy spedytor

Zawód: Spedytor
Miejsce pracy: Gliwice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

LEBOPOLL Logistics Sp. z o.o.  to firma z 27 letnim doświadczeniem świadcząca usługi transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Opis stanowiska:

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa działająca na rynku międzynarodowym z siedzibą w Sośnicowicach poszukuje młodą osobę na stanowisko Młodszy spedytor.

Główne zadania:

  • obsługa zleceń , kontakt z przewoźnikami, negocjowanie stawek, zapewnienie wysokiej jakości obsługi
  • śledzenie aktualnych transportów oraz rozwiązywanie bieżących problemów
  • zbieranie pełnej dokumentacji transportowej
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami

Wymagania:

  • średnie wykształcenie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • znajomość obsługi MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie (podstawa plus premia)

Jak aplikować - informacje