Czy to Twoja firma?

Michał Hońka MB-PROJEKT praca

Krapkowice
Michał Hońka MB-PROJEKT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Michał Hońka MB-PROJEKT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michał Hońka MB-PROJEKT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Michał Hońka MB-PROJEKT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Michał Hońka MB-PROJEKT - oferty archiwalne

  • Piaskarz

    Michał Hońka MB-PROJEKT
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      piaskowanie elemetów stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

      spawanie metodą TIG, MAG

      Wymagania

      • Uprawnienia: spawanie metodą TIG, MAG, doświadczenie

      Oferujemy

Pracodawcy w Krapkowicach