Czy to Twoja firma?

Otmęt-Zbyt sp. z o.o. w Krapkowicach praca

Krapkowice

W sercu naszej działalności leży pasja do tworzenia obuwia, które łączy w sobie tradycję rzemieślniczą z nowoczesnym designem. Jesteśmy OTMĘT, marką z historią sięgającą lat trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy to nasze pierwsze kroki w branży obuwniczej stawialiśmy pod okiem czeskiego producenta „Bata”. Od tamtych czasów wiele się zmieniło, ale nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów pozostało niezmienne.

Przez lata powojenne nasz zakład rozwijał się, stając się symbolem polskiej jakości i designu. Po przemianach lat dziewięćdziesiątych, nasze skupienie na zadowoleniu klienta stało się naszą misją, kierującą każdym naszym działaniem. Dziś, z dumą oferujemy obuwie, które jest nie tylko wygodne i stylowe, ale również wykonane z najlepszych skór naturalnych, co zapewnia ich wyjątkowe właściwości higieniczne oraz komfort noszenia.

Jesteśmy znani z naszej staranności wykonania i unikatowej technologii, które są owocem ponad 70-letniego doświadczenia połączonego z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze wzornictwo jest bogate i zróżnicowane, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W OTMĘT wierzymy, że nasza wykwalifikowana kadra jest fundamentem sukcesu. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu nasze obuwie cieszy się uznaniem zarówno na rynku polskim, jak i na arenie międzynarodowej. Znacząca część naszej produkcji trafia do krajów Unii Europejskiej, gdzie zdobywamy coraz większe grono zadowolonych klientów.

Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku, jesteśmy dumni z naszej historii i jednocześnie patrzymy w przyszłość z optymizmem. Zapraszamy do świata OTMĘT, gdzie jakość idzie w parze z zadowoleniem klienta, a tradycja spotyka się z innowacją. Razem tworzymy historię, która trwa nieprzerwanie od ponad dziewięciu dekad.

Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna sprzedaż / zakupy hr / kadry

Oferty pracy Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach

Siedziba główna

Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opole
  2. Głogówek
  3. Katowice
  4. Krapkowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. w Krapkowicach - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka 1/2 etatu

    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczerń biurowych, produkcyjnych sanitarnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc przy produkcji obuwia

    • pełny etat

      praca w obuwnictwie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Obuwnik montażysta obuwnik wykrawacz

    • 2 800 zł / mies.

      produkcja obuwia
      System wynagrodzenia akordowy- 2800 zł brutto

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie w obuwnictwie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Krapkowicach