Czy to Twoja firma?

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach praca

Krapkowice

W sercu Krapkowic, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, działa nasze Starostwo Powiatowe – instytucja, która jest nie tylko strażnikiem lokalnych spraw, ale i przewodnikiem po ścieżkach administracji publicznej. Nasza działalność jest szeroka i zróżnicowana, a naszym celem jest służenie mieszkańcom powiatu krapkowickiego.


Jako Starostwo Powiatowe w Krapkowicach, z dumą zajmujemy się obsługą administracyjną, która obejmuje rejestrację pojazdów, nadzór nad szkoleniem kandydatów na kierowców, czy też budowę i remonty dróg. Rozumiemy, jak ważna jest sprawna komunikacja i dostęp do usług publicznych, dlatego stawiamy na dostępność i wygodę. Nasze druki wniosków są łatwo dostępne zarówno online, jak i w formie papierowej, a nasze drzwi zawsze stoją otworem dla każdego, kto potrzebuje wsparcia czy porady.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do spraw komunikacyjnych. Zajmujemy się także geodezją, edukacją, budownictwem i pomocą społeczną. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego powiatu mogli cieszyć się wysoką jakością życia i infrastruktury. Jesteśmy tu po to, by wspierać i ułatwiać, by każdy dzień w naszym powiecie był lepszy niż poprzedni.

Finansowani z budżetu państwa, działamy z myślą o stabilności i dobru wspólnym. Choć nie możemy pochwalić się konkretnymi danymi dotyczącymi naszej historii czy wyraźnie określonymi wartościami, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem naszego zaangażowania i troski o mieszkańców.

W naszym Starostwie każdy głos jest ważny, każda potrzeba jest rozważana, a każde działanie jest krokiem ku lepszemu jutru dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy, do dialogu, do bycia częścią społeczności, która każdego dnia buduje siłę i charakter powiatu krapkowickiego.

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa doradztwo / konsulting / audyt księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

Praca alert - powiadomienia

Praca Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

Siedziba główna

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Krapkowice
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Kędzierzyn-Koźle
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Częstochowa
  8. Namyslów
  9. Opole
  10. Zdzieszowice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Krapkowicach