Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy w Krapkowicach praca

Krapkowice
Bank Spółdzielczy w Krapkowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center it (informatyka)

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Krapkowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy w Krapkowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bank Spółdzielczy w Krapkowicach

Centrala Banku

Bank Spółdzielczy w Krapkowicach, Filia w Otmęcie

Filia przy Starostwie Powiatowym

Filia w Przyworach

Filia w Kamieniu Śląskim

Oddział w Walcach

Oddział w Tarnowie Opolskim

Oddział I w Strzelcach Opolskich

Oddział II w Strzelcach Opolskich

Bank Spółdzielczy w Krapkowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bank Spółdzielczy w Krapkowicach - oferty archiwalne

  • Informatyk

    Bank Spółdzielczy w Krapkowicach
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wsparcie techniczne pracowników i klientów Banku,
      konfigurowanie sprzętu oraz urządzeń sieciowych,
      udział we wdrażaniu projektów IT,
      bieżące utrzymanie infrastruktury IT,
      monitorowanie i kontrola systemów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Informatyczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krapkowicach