Czy to Twoja firma?

BUD-MAL praca

Krapkowice

BUD-MAL jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej i instalacyjnej od przeszło dwudziestu lat na terenie woj. Opolskiego i okolic . Poszukujemy doświadczonych pracowników w branży budowlanej i instalacyjnej z Krapkowic, Opola, Strzelec Op., Kędzierzyna i okolic.

Wymagania:

-doświadczenie przy pracach budowlanych i instalacyjnych

-mile widziane prawo jazdy kategorii B

-uczciwość, sumiennośc, pracowitość

Oferujemy stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00 pod numerem telefonu

BUD-MAL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Krapkowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUD-MAL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUD-MAL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUD-MAL

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
BUD-MAL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BUD-MAL - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany od zaraz Krapkowice i okolice

    BUD-MAL
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • BUD-MAL jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży budowlanej i instalacyjnej od przeszło dwudziestu lat na terenie woj. Opolskiego i okolic . Poszukujemy doświadczonych pracowników w branży budowlanej i instalacyjnej z Krapkowic, Opola, Strzelec Op., Kędzierzyna i okolic.

      Zakres obowiązków

      Wymagania

      Oferujemy

      stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Pracodawcy w Krapkowicach