Czy to Twoja firma?

Bizneslingua Centrum Języków Obcych praca

Krapkowice

Witajcie w świecie języków, gdzie każde słowo otwiera drzwi do nowych możliwości. Jesteśmy Bizneslingua Centrum Języków Obcych, miejscem, gdzie pasja do nauki i komunikacji łączy się z profesjonalizmem i innowacyjnością. Nasza historia zaczęła się w Opolu, gdzie zdecydowaliśmy się na stworzenie przestrzeni edukacyjnej, która odpowiada na potrzeby współczesnego społeczeństwa.

Od momentu, gdy otrzymaliśmy akredytację Opolskiego Kuratora Oświaty w 2011 roku, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby dostarczać kursy językowe, które są nie tylko efektywne, ale także inspirujące. Jako członkowie prestiżowych sieci i programów, takich jak British Council, TELC, a także pod patronatem OXFORD UNIVERSITY PRESS, jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasze kursy są tak różnorodne jak nasi uczniowie – od najmłodszych, przez maturzystów, studentów, po profesjonalistów biznesu. Każdy znajdzie coś dla siebie, czy to kursy ogólne, specjalistyczne, egzaminacyjne, czy szkolenia językowe dla firm. Współpracujemy z ponad dwudziestoma wykwalifikowanymi nauczycielami z Polski i całego świata, co pozwala nam na zastosowanie metody "tandem teaching" – innowacyjnego podejścia, które wzbogaca proces nauki o międzynarodowe doświadczenia.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta i kursy "szyte na miarę" to nasz znak rozpoznawczy. Rozumiemy, że każdy z Was ma unikalne potrzeby i cele, dlatego nasze programy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych wymagań. Wierzymy, że nauka języka to nie tylko przyswajanie gramatyki i słownictwa, ale przede wszystkim zdobywanie umiejętności, które otwierają nowe horyzonty.

Jesteśmy przekonani, że nasza pasja, doświadczenie i zaangażowanie w jakość nauczania sprawiają, że zajmujemy stabilną pozycję na rynku edukacyjnym. Nasz zespół to nie tylko nauczyciele, ale przede wszystkim ludzie z pasją, którzy każdego dnia inspirują naszych uczniów do rozwijania swoich językowych skrzydeł.

Dołączcie do naszej społeczności w Bizneslingua Centrum Języków Obcych i odkryjcie, jak fascynująca może być nauka języków. Razem przekroczymy granice komunikacji i otworzymy się na świat pełen możliwości.

Bizneslingua Centrum Języków Obcych najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Bizneslingua Centrum Języków Obcych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bizneslingua Centrum Języków Obcych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bizneslingua Centrum Języków Obcych

Bizneslingua Centrum Języków Obcych Opole

Bizneslingua Centrum Języków Obcych Krapkowice

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Bizneslingua Centrum Języków Obcych
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opole
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bizneslingua Centrum Języków Obcych - oferty archiwalne

  • Koordynator biura szkoły

    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Bizneslingua Centrum Języków Obcych w Krapkowicach zatrudni:

      KOORDYNATORA BIURA SZKOŁY

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków należeć będzie między innymi:

      • nadzór nad pracą lektorów,
      • wystawianie faktur,
      • obsługa klienta (telefonicznie jak i osobiście),
      • praca przy komputerze ( MS Word, MS Excel),
      • organizacja pracy lektorów (grafiki, sale, zajęcia),
      • zapisy kursantów na zajęcia językowe.

      Wymagania

      Poszukujemy osoby:

      • mieszkającej w okolicach Krapkowic,
      • dyspozycyjnej w godzinach 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku,
      • z doświadczeniem w obsłudze klienta,
      • z wykształceniem min. średnim oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego,
      • dobrze zorganizowanej, sumiennej i zaradnej,
      • z umiejętnością podejmowania inicjatywy,
      • poszukującej stałej pracy,
      • z prawem jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę (na cały etat lub ½ etatu) lub umowę zlecenie,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Pracodawcy w Krapkowicach