Bater

praca fizyczna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Parking
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa Bater

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Bater

Pełna nazwa
"BATER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Dźwigowa 63 01-376 Warszawa
NIP
5270103178
REGON
006231380
KRS
0000084581
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
24.01.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 23.99.Z Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 27.20.Z Produkcja baterii i akumulatorów

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.31.Z Demontaż wyrobów zużytych

Budownictwo

  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Bater

3.9

Na podstawie 11 ocen z Google.

Zbig foto

Zbig foto

"Dobry producent akumulatorów. Polecam wszystkim zmotoryzowanym."

5 lat temu

Wojtek M

Wojtek M

"Firma jest OK"

6 lat temu

Grzegorz Dziubek

"Brzydki zapach"

4 lata temu

pawel hurican444

"Ok"

4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca Bater - oferty archiwalne

  • Operator maszyn produkcyjnych

    Bater
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Gliwice

      Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola produkowanego detalu;
      • Dbałość oraz konserwacja powierzonego sprzętu;
      • Współpraca z innymi pracownikami zespołu;

      Wymagania

      • Umiejętność samodzielnego wykonania prostych napraw;
      • Staranność i dokładność;
      • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
      • Dbałość o prawidłowe wykonanie powierzonych zadań;
      • Obsługa wózka widłowego mile widziana;

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie;

Pracodawcy w Gliwicach