Meringer Sp z.o.o

Czy to Twoja firma?

Meringer Sp z.o.o praca

Cieszyn

Doradca klienta na rynek czeskiMeringer Sp.z.o.o

Jesteś ambitny i przedsiębiorczy?
Teraz masz szanse dołączyć do naszego zespołu!Firma Meringer działa na rynku medycznym krajowym i międzynarodowym od 2007 roku. Główną domeną działania jest sprzedaż artykułów i narzędzi do gabinetów ginekologicznych. Swoją ofertą zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z czołowymi producentami i dostawcami gwarantujemy szeroki wybór artykułów, a także konkurencyjne ceny
Firma Meringer Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: Doradca klienta na rynek czeski

OBOWIĄZKI:
• Stały kontakt telefoniczny z klientem zagranicznym (Czechy)
•Sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Prowadzenie korespondencji poprzez e-mail, sms
• Podtrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami
• Posprzedażowa obsługa klienta w zakresie nadzoru zamówień
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania
• Znajomość języka czeskiego umożliwiającego swobodną komunikację – warunek konieczny
• Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
• Orientacja na Klienta i jego potrzeby
• Wytrwałość w dążeniu do celu
• Umiejętność tworzenia skutecznej korespondencji
• Gotowość do uczenia się i przyswajania nowych informacji
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Samodzielność, skrupulatność i dobre umiejętności organizacyjne

Oferujemy
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Szkolenie wstępne oraz stałe wsparcie trenera
• Atrakcyjne Wynagrodzenie stałe (od 2500 zł brutto) + system premiowy
• Komfortowe warunki pracy
• Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia
• Elastyczny grafik pracy. Możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane z miasta Cieszyn oraz pobliskich lokalizacji, prosimy o przesłanie swojego CV:

kontakt tel. - Damian

Uprzejmie informujemy, że będziemy odpowiadać wyłącznie na wybrane oferty.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Meringer Sp z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Meringer Sp z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Meringer Sp z.o.o

Mapa Meringer Sp z.o.o

Siedziba główna

Meringer Sp z.o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Cieszynie