Czy to Twoja firma?

BUDEXIM SP. Z O.O. praca

Rybnik
budownictwo ogólne i inżynieria lądowa, roboty budowlane
BUDEXIM SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy BUDEXIM SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDEXIM SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BUDEXIM SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BUDEXIM SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    BUDEXIM SP. Z O.O.
    • Rybnik
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości w biurach, pomieszczeniach socjalnych, toaletach, łaźniach i szatniach, utrzymanie czystości na korytarzach i klatkach schodowych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub poprzez adres e-mail: biuro@budexim.com.pl Praca również dla obywateli Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rybniku