Czy to Twoja firma?

CISTERCIUM sp. z o.o. praca

Rybnik

Witajcie w świecie Cistercium, gdzie gościnność spotyka się z tradycją i nowoczesnością. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi naszej siedziby w malowniczym Zwonowicach, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia wszystkim, którzy szukają profesjonalnych usług hotelarskich.


Jako firma, która prężnie rozwija się w branży hotelarskiej, jesteśmy dumni z naszej oferty, która obejmuje nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także wyśmienite usługi gastronomiczne. Nasze hotele i obiekty noclegowe są zaprojektowane tak, aby każdy gość czuł się wyjątkowo i mógł cieszyć się spokojem oraz wysokim standardem obsługi.

Rozumiemy, że każdy nasz klient jest inny, dlatego nasza oferta jest szeroka i elastyczna. Od przytulnych pokoi po luksusowe apartamenty, od domowej atmosfery restauracji po profesjonalny catering – jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Nasza pasja do gastronomii widać w każdym daniu, które przygotowujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Ale CISTERCIUM to nie tylko miejsce na odpoczynek czy biznesowe spotkanie. To także miłość do natury, co znajduje odzwierciedlenie w naszej działalności hodowlanej. Chów i hodowla koni oraz innych zwierząt to dla nas sposób na życie i pasja, którą chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi.

Z dumą stawiamy na rozwój i innowacje, jednocześnie pamiętając o tradycji i wartościach, które są dla nas fundamentem. Chcemy, aby każdy, kto przekroczy próg Cistercium, poczuł, że jest częścią czegoś wyjątkowego.

Zapraszamy do doświadczenia gościnności CISTERCIUM – gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a zadowolenie gości jest naszym największym sukcesem.

CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Rybniku