Czy to Twoja firma?

Opoka. Ośrodek psychoterapii. praca

Rybnik

W sercu Rybnika znajduje się miejsce, gdzie troska o zdrowie psychiczne i emocjonalne jest naszą misją – Opoka. Ośrodek psychoterapii. Nasza historia zaczęła się skromnie, od dwóch osób, które podzielały wspólną wizję wsparcia i pomocy. Z czasem dołączyli do nas inni specjaliści, tworząc zespół pełen pasji i zaangażowania.

W Opoka rozumiemy, że każdy człowiek jest wyjątkowy, a jego problemy wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego nasz zespół składa się z psychoterapeutów różnych nurtów – psychodynamicznego, Gestalt, poznawczo-behawioralnego, systemowego – co pozwala nam na elastyczne dostosowanie metod pracy do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się psychoterapia indywidualna dla dorosłych, dzieci i młodzieży, terapia par, grupowa, a także wsparcie online, które umożliwia dostęp do pomocy niezależnie od miejsca zamieszkania.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do wykorzystywania innowacyjnych technik, takich jak elementy psychodramy, które wzbogacają proces terapeutyczny i pomagają naszym klientom w osiągnięciu pełniejszego zrozumienia siebie i swoich relacji z innymi. Nasza praca nie kończy się na sesjach terapeutycznych – oferujemy również superwizje prowadzone przez Jarosława Gliszczyńskiego, specjalistę psychologa klinicznego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

W Opoka wierzymy, że rozwój osobisty jest podróżą, która nigdy się nie kończy. Dlatego stale inwestujemy w wiedzę i umiejętności naszego zespołu, aby zapewnić najwyższą jakość usług i wsparcie, które nas wyróżnia. Nasza praca to nasza pasja, a satysfakcja i dobrostan naszych klientów to nasz największy sukces.

Zapraszamy do Opoki – miejsca, gdzie profesjonalizm spotyka się z ciepłem i zrozumieniem, a każdy może znaleźć oparcie i drogę do lepszego samopoczucia.

Oferty pracy Opoka. Ośrodek psychoterapii.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opoka. Ośrodek psychoterapii.

Mapa Opoka. Ośrodek psychoterapii.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Opoka. Ośrodek psychoterapii.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Gliwice
  4. Rybnik
  5. Bielsko-Biała
  6. Chorzów
  7. Łódź
  8. Swietochlowice
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Opoka. Ośrodek psychoterapii. - oferty archiwalne

  • Psychoterapeuta

    • Rybnik
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Opoka. Ośrodek psychoterapii. Rybnik.

      Jeszcze jedno miejsce i … mamy to, czyli komplet – w Zespole.

      Zakres obowiązków

      Zza kulis, czyli rozmowa z pokoju socjalnego:

      Kolega: Kupiłem sobie koszulę, niedaleko nas.

      Ja: Twarzowa.

      Kolega: Kobieta do mnie – Ta (myśląc o innej koszuli) do Pana nie pasuje…, ale ta koszula (wskazuje na inną), ta- robi wejście, błękit Santorini!

      Ja : I co? Patrzę na Santorini?

      Kolega: Lubię jak ktoś zna się na rzeczy – w każdym fachu.

      No właśnie – my też lubimy.

      Dlatego szukamy dopasowanej osoby, która jest dojrzała, autentyczna, nie musi chować się za rolą i zna się na swojej pracy, lubi napić się kawy w towarzystwie, a! i ma poczucie humoru – czasem absurdale.

      Wymagania

      I oczywiście:

      - ma wykształcenie kierunkowe,

      - ma ukończony minimum drugi rok 4- letniej szkoły psychoterapii akredytowanej przez PTP,

      - ma co najmniej 2- letnie doświadczenie w pracy o charakterze pomocowym,

      - nie boi się poddawać swojej pracy Superwizji, bo wie, że nikt nie jest omnipotentny i każdy popełnia błędy

      - planuje się z nami związać (no, nie do śmierci), ale długoterminowo i w sumiennym wymiarze godzin

      - lubi pracować w Zespole – według zasady synergii, spotykamy się na Superwizji i na spotkaniach klinicznyc

      Oferujemy

      Co z naszej strony?

      - godne warunki pracy,

      - przy pracy 20 godzin na tydzień – od 8.000 do 10.000 tyś. złotych,

      - dopłaty do szkoleń,

      - superwizja Zespołu- raz w miesiącu,

      - wyjazdy, spotkania integracyjne,

      - dobrą atmosferę w pracy,

      - rozwój

      Jeśli czujesz, że pasujesz do nas – aplikuj.

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Psychoterapeuta/psycholog

    • Rybnik

    • Zakres obowiązków

      Jeśli przedkładasz wiedzę akademicką, nad więź i relacje, a w dodatku najbardziej lubisz samotną pracę w gabinecie – nie aplikuj, nie dogadamy się

      Opoka. Ośrodek Psychoterapii do Zespołu na stanowisko – PSYCHOTERAPEUTA -chce zaprosić dojrzałą osobę, która lubi to co robi i jest w tym wystarczająco dobra, jest autentyczna, nie potrzebuje chować się za rolą, lubi filmy Woody’ego Allena – bo wie, że każdy – choć w części – ma w sobie neurotyka i na myśl o tym, potrafi się uśmiechnąć ( to mechanizm obronny wyższego rzędu) i oczywiście:

      Wymagania

      Szukamy osóby która:

      • ma wykształcenie kierunkowe (najlepiej psychologiczne)
      • jest minimum na drugim roku całościowego kursu psychoterapii respektowanego przez PTP
      • ma doświadczenie w pracy z pacjentem indywidualnym, grupowym, parami (optymalnie)
      • ma gotowość pracy na B2B
      • myśli o nas długoterminowo i w pełnym wymiarze godzin
      • chętnie poddaje swoją pracę superwizji ( w Ośrodku superwizja odbywa się raz na miesiąc)
      • lubi pracę Zespołową, utrzymuje balans między dawaniem , a braniem
      • utrzymuje równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym

      Oferujemy

      Co dla Ciebie?

      • przy pełnym wymiarze godzin( tj. 25h/tyg.):
      • zarobisz pomiędzy 9.000 – 12.000 tyś. złotych brutto,
      • zapewnimy Ci superwizję,
      • zapewnimy Ci spotkania kliniczne,
      • wyślemy na szkolenia,
      • zjemy kolację, lub wyjedziemy Zespołowo – w ramach budowania relacji.

      Jeśli podzielasz nasze wartości i myślisz, że do nas pasujesz, to aplikuj.

      Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Rybniku