Czy to Twoja firma?

SĄD REJONOWY W RYBNIKU praca

Rybnik

Witaj, jestem SĄD REJONOWY W RYBNIKU – instytucją z tradycjami sięgającymi XIII wieku, kiedy to nasz budynek dumnie wznosił się jako zamek Piastów śląskich. Przez wieki nasze mury były świadkiem historii, a od 1842 roku służymy sprawiedliwości, będąc ostoją prawa i porządku dla mieszkańców Rybnika.


Nasza siedziba, zlokalizowana przy ulicy Kopernika 2, jest nie tylko zabytkiem, ale i nowoczesnym centrum sądownictwa, gdzie każdego dnia nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o to, aby obsługa sądowa była na najwyższym poziomie. Oferujemy szeroki zakres usług – od udzielania informacji na temat biegu postępowań, poprzez prowadzenie spraw sądowych, aż po wsparcie w Biurze Obsługi Interesantów oraz Biurze Podawczym. Nasza działalność opiera się na zasadach rzetelności, uczciwości i dostępności, co czyni nas instytucją godną zaufania i szacunku.

Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i wsparciem, rozwiązując sprawy prawne z empatią i zrozumieniem dla potrzeb każdego, kto przekracza nasze progi. Nasze usługi sądowe są przeprowadzane z należytą starannością i profesjonalizmem, co gwarantuje, że każda sprawa jest traktowana z indywidualnym podejściem i uwagą, jakiej zasługuje.

Zapraszamy do Sądu Rejonowego w Rybniku, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a tradycja z odpowiedzialnością za sprawiedliwość i praworządność. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy szukają wsparcia w labiryncie prawa. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie każdy może poczuć się wysłuchany i sprawiedliwie potraktowany.

SĄD REJONOWY W RYBNIKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SĄD REJONOWY W RYBNIKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD REJONOWY W RYBNIKU

Mapa SĄD REJONOWY W RYBNIKU

Siedziba główna

SĄD REJONOWY W RYBNIKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SĄD REJONOWY W RYBNIKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Pszów
  3. Gliwice
  4. Rybnik
  5. Czerwionka-Leszczyny
  6. Knurów
  7. Tarnówskie Góry
  8. Warszawa
  9. Wodzisław Śląski
  10. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Rybniku