Czy to Twoja firma?

FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI praca

Rybnik

Od ponad dwóch dekad, jako FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI, jesteśmy dumnym autoryzowanym przedstawicielem marki Opel w sercu Rybnika. Nasza historia zaczęła się w 1999 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do motoryzacji, aby dostarczać naszym klientom nie tylko samochody, ale przede wszystkim rozwiązania mobilnościowe na najwyższym poziomie.


Nasza oferta to znacznie więcej niż sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się również sprzedażą pojazdów używanych, które przechodzą rygorystyczne kontrole, zapewniając tym samym pewność i bezpieczeństwo na drodze. Dla tych, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań, oferujemy konwersję samochodów dostawczych, a także szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych i usług finansowych, takich jak kredyty i leasing.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnego systemu sprzedaży, który wspierany jest przez nowoczesne wyposażenie salonu, serwisu oraz sklepu z częściami i akcesoriami. Nasze usługi serwisowe są kompleksowe - od napraw blacharsko-lakierniczych, przez montaż instalacji gazowych, aż po przeglądy gwarancyjne. Posiadamy również własną stację kontroli pojazdów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa naszych klientów.

Jako autoryzowany przedstawiciel Opel, mamy to szczęście, że możemy oferować naszym klientom dodatkową gwarancję od producenta, co jest wyrazem zaufania w jakość naszych usług i produktów. Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z autoryzacji, ale również z kompleksowości obsługi, którą zapewniamy na każdym etapie – od momentu zakupu, poprzez cały okres użytkowania pojazdu, aż do momentu, gdy klient zdecyduje się na kolejny samochód.

Nasze zaangażowanie w zaspokajanie potrzeb klientów przejawia się w ciągłym dążeniu do doskonałości. Każdy, kto odwiedza nasz salon, może liczyć na profesjonalne doradztwo i atmosferę zrozumienia oraz empatii. Wierzymy, że jest to klucz do budowania długotrwałych relacji z naszymi klientami, którzy są dla nas najważniejsi.

Zapraszamy do doświadczenia jakości i profesjonalizmu w FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI

Mapa FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI

Siedziba główna

FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FIJAŁKOWSKI STANISŁAW FIJAŁKOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Żory
  6. Częstochowa
  7. Bytom
  8. Wrocław
  9. Gliwice
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Rybniku