Czy to Twoja firma?

TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA sp. z o.o. praca

Rybnik

Od momentu naszego założenia w 1997 roku w Rybniku, TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. nieustannie rozwija się, by dostarczać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie układów kontroli emisji spalin i systemów kontroli jazdy. Jesteśmy dumni, że możemy zatrudniać 1911 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej działalności i przyczyniają się do naszej międzynarodowej obecności. Z ponad 71 000 pracownikami i prawie 200 oddziałami na całym świecie, nasz zasięg jest globalny, a nasze produkty - katalizatory, tłumiki wydechowe, układy wydechowe - są synonimem jakości i innowacji.

Jakość jest dla nas nie tylko słowem - to fundament, na którym budujemy naszą reputację. Nasze zobowiązanie do doskonałości potwierdza certyfikat ISO/TS 16949, który jest świadectwem naszej nieustannej dbałości o detale i niezmiennie wysokie standardy. Nasze produkty są projektowane z myślą o przyszłości, gdzie czyste powietrze i bezpieczna jazda są priorytetem dla każdego kierowcy.

W TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. rozumiemy, że nasza rola w łańcuchu dostaw jest kluczowa. Dostarczamy części na pierwszy montaż (OEM) oraz na rynek wtórny, wspierając zarówno producentów, jak i indywidualnych klientów w utrzymaniu ich pojazdów w optymalnym stanie. Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług, od Tier 3 do Tier 4, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i dostosowywanie się do dynamicznie zmieniających się trendów w branży motoryzacyjnej.

W każdym aspekcie naszej pracy staramy się być przewodnikiem, który wskazuje kierunek rozwoju branży. Mimo że nie mogę tutaj podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, chcę zapewnić, że nasze zaangażowanie w innowacje, jakość i doskonałość usług jest niezachwiane. Zapraszamy do śledzenia naszych działań i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów, którzy już zaufali TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. Jesteśmy tutaj, aby wspólnie kształtować przyszłość motoryzacji.

TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł motoryzacja praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba główna

TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Pszów
  3. Rybnik
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Bydgoszcz
  7. Nysa
  8. Bytom
  9. Chorzów
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TENNECO AUTOMOTIVE POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator wózka jezdniowego

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie minimum średnie, mile widziane uprawnienia UTD. Do zadań należy: obsługa wózka jezdniowego, wewnętrzny i zewnętrzny transport materiałów. Osoby chętne zapraszamy na Giełdę Pracy w dniu 27.01.2023r., godz. 9.00 lub 11.00, sala 212, PUP Rybnik,ul. Jankowicka 1

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Spawacz, operator maszyn

    • Rybnik

      Mile widziane uprawnienia TIG/MAG. Charakterystyka pracy: produkcja układów wydechowych z wykorzystaniem robotów spawalniczych lub technik spawania ręcznego. Osoby chętne zapraszamy na Giełdę Pracy w dniu 27.01.2023r, godzina 9.00 lub 11.00, sala 212 PUP Rybnik, ul. Jankowicka 1.

      Oferujemy

Pracodawcy w Rybniku