Czy to Twoja firma?

DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Rybnik

Jesteśmy DB Cargo Polska S.A., dumny lider w dziedzinie kolejowych przewozów towarowych, z głęboko zakorzenionymi tradycjami i innowacyjnym podejściem do logistyki. Nasza historia rozpoczęła się od Przedsiębiorstwa Materiałów Podsadzkowych Przemysłu Węglowego w Katowicach, które ewoluowało, by stać się częścią prestiżowego koncernu Deutsche Bahn. Dzięki temu staliśmy się największym przedsiębiorstwem w Polsce w naszej branży, które nie jest własnością Skarbu Państwa.


Nasza oferta to znacznie więcej niż przewozy towarów masowych. Zajmujemy się również obsługą bocznic kolejowych, utrzymaniem i naprawami infrastruktury kolejowej oraz transportem intermodalnym. Dzięki temu, że jesteśmy częścią paneuropejskiej sieci kolejowej, nasze usługi przekraczają granice, zapewniając bezpośrednie połączenia z Niemiec do Polski i odwrotnie, a także oferując transport transgraniczny na Ukrainę, Białoruś i do Rosji.

Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia około 2800 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i wspólnie dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych usług. Innowacyjność jest dla nas kluczowa – wprowadziliśmy do użytku nowoczesne lokomotywy typu Class 66, które znacznie podnoszą efektywność naszych operacji.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia dwóch odrębnych podmiotów w jedną silną strukturę pod marką DB Schenker Rail Polska. To pozwoliło nam na stworzenie solidnej, stabilnej finansowo firmy, która jest nie tylko największym prywatnym przewoźnikiem kolejowym w Polsce, ale również ważnym graczem na europejskim rynku logistycznym.

Jako DB Cargo Polska S.A., jesteśmy nie tylko dostawcą usług transportowych, ale partnerem w budowaniu efektywnych łańcuchów dostaw. Nasze usługi dodatkowe, takie jak kompleksowa obsługa bocznic kolejowych czy dostęp do portów morskich w Szczecinie i Świnoujściu, świadczą o naszym zaangażowaniu w tworzenie wartości dodanej dla naszych klientów.

Wszystko, co robimy, jest podyktowane dążeniem do doskonałości i nieustannym rozwojem. Chociaż nie mogę teraz podzielić się z Wami naszymi wartościami i misją, mogę zapewnić, że każdy element naszej działalności jest przesiąknięty pasją do kolejnictwa i zobowiązaniem do dostarczania usług najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy z DB Cargo Polska S.A. – razem możemy osiągnąć więcej.

DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Mapa DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DB CARGO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wodzisław Śląski
  2. Czerwionka-Leszczyny
  3. Katowice
  4. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Rybniku