Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku

Czy to Twoja firma?

Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku praca

Rybnik

Historia miejskiej zieleni urządzonej sięga roku 1905, kiedy to został przekazany miastu pierwszy park o powierzchni 6,8 ha jako wspólne przedsięwzięcie rybnickiego przedsiębiorcy J. Hasse i władz miasta dla mieszkańców Rybnika.

Od roku 1922 wraz z rozwojem miasta stopniowo powiększały się tereny zieleni miejskiej.

Bardzo duże zasługi dla rozwoju i estetyki miasta wniósł Władysław Weber, burmistrz okresu międzywojennego i lat 1945-50.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku

Siedziba główna w Rybniku ul. Pod Lasem

Oddział w Rybniku ul. Zadumy

Oddział w Rybniku ul. Kamienna

Oddział w Rybniku ul. Karłowa

Praca Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku - oferty archiwalne

  • Pomoc techniczna na kompostowni

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300-4 790 zł / mies.
    • Zarząd Zieleni Miejskiej jest jednostką budżetową Miasta Rybnika.

      Poszukujemy pracownika do pracy na kompostowni na stanowisko pomocy technicznej. Stanowisko to łączy pracę fizyczną z pracą przy komputerze.

      Miejska kompostownia odpadów pochodzenia roślinnego, zaliczanych do biodegradowalnych funkcjonuje w rybnickiej dzielnicy Zamysłów przy ul. Pod Lasem 64.

      Oferowane zatrudnienie od 1 lipca 2024.

      Wymienione w ogłoszeniu wynagrodzenie obejmuje wyłącznie stawkę zasadniczą, do której należy doliczyć dodatek stażowy za zaliczone lata pracy.

      Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów na kompostowni, w tym obsługa komputera i kasy fiskalnej;
      • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością kompostowni;
      • obsługa maszyn i urządzeń kompostowni;
      • prowadzenie pojazdów do 3,5 t.

      Wymagania

      Niezbędne

      • wykształcenie minimum zawodowe,
      • prawo jazdy kat. B,
      • znajomość obsługi komputera,

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej firmie (jednostka samorządowa)
      • umowę o pracę
      • dodatek stażowy za zaliczone lata pracy (od 5 do 20 %)
      • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka)
      • nagrody jubileuszowe
      • fundusz świadczeń socjalnych
      • parking

Pracodawcy w Rybniku