Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER praca

Rybnik

W sercu malowniczego Rybnika, w samym centrum dynamicznie rozwijającego się województwa śląskiego, znajduje się siedziba naszej firmy – ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej historycznej i przemysłowej krainy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Od początku naszej działalności, skupiliśmy się na dostarczaniu usług najwyższej jakości w zakresie budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej. Specjalizujemy się w pracach drogowych oraz w realizacji projektów sieci wodno-kanalizacyjnych, które są niezbędne dla rozwoju każdej społeczności i infrastruktury miejskiej.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy cenią sobie nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale także ludzkie podejście do biznesu. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie i satysfakcja klienta, dlatego każde zlecenie traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

W naszej pracy kierujemy się pasją do tworzenia trwałych i estetycznych konstrukcji, które służą ludziom przez lata. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których budownictwo to nie tylko zawód, ale również sposób na życie.

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER to więcej niż firma budowlana – to zespół ludzi, który każdego dnia wkłada serce w to, co robi, aby nasze miasto i region mogły pięknieć i rozwijać się. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport serwis / montaż

Oferty pracy ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER

Adres rejestrowy

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na koparko-ładowarce, lub koparce obrotowej. Osoba z doświadczeniem. Kontakt z pracodawcą telefoniczny i osobisty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku