Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU praca

Rybnik

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku każdego dnia dbamy o zdrowie i dobrostan naszych pacjentów. Jesteśmy dumni, że możemy być jedną z wiodących placówek szpitalnych w regionie rybnickim, dostarczając opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje leczenie ambulatoryjne specjalistyczne, podstawową opiekę zdrowotną, a także rehabilitację ambulatoryjną. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, co potwierdza modernizacja Oddziału Neonatologicznego oraz Traktu Porodowego oraz inwestycje w nowoczesny sprzęt do diagnostyki nowotworów pęcherza moczowego.

Rozumiemy, jak ważne jest serce w medycynie, dlatego uruchomiliśmy poradnię kardiologiczną, która rozszerza nasz zakres usług specjalistycznych. Dążymy do tego, aby nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale również dostępne i bliskie ludziom, którzy nas potrzebują. W naszym szpitalu każdy pacjent jest traktowany z największą troską i empatią, bo zdajemy sobie sprawę, że zdrowie jest najcenniejszym darem.

Nasza placówka to nie tylko miejsce, gdzie leczymy ciała, ale również przestrzeń, gdzie wspieramy ducha ludzkiego w walce z chorobą. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że są w rękach wykwalifikowanych specjalistów. Zapraszamy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, gdzie zdrowie i dobro pacjenta są zawsze na pierwszym miejscu.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa serwis / montaż bankowość / finanse księgowość / ekonomia

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

  • Inspektor/specjalista ds. bhp

    SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Księgowy

    • Rybnik
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

Siedziba główna

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Rybnik
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Kraków
  7. Orzesze
  8. Ruda Śląska
  9. Rydułtowy
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU - oferty archiwalne

  • Rzecznik prasowy szpitala

    • Rybnik
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie wyższe na kierunku public relations, dziennikarstwo lub filologia. Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Wymagane prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, zainteresowanie fotografią. Charakterystyka wykonywanej pracy: kontakt z mediami i reprezentowanie Szpitala w mediach. Kształtowanie pozytywnego wizerunku Szpitala. Koordynowanie polityki medialnej Szpitala. Udzielanie odpowiedzi na publikacje prasowe oraz audycje radiowe i telewizyjne. Nadzór merytoryczny nad stroną internetową Szpitala. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku