Czy to Twoja firma?

KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK sp. z o.o. praca

Rybnik

Witaj! Jesteśmy Zarządem Transportu Zbiorowego w Rybniku, sercem miejskiej komunikacji w tym pięknym mieście. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Budowlanych 6, gdzie każdego dnia pracujemy nad tym, aby podróżowanie po Rybniku było dla Ciebie jak najwygodniejsze.

Nasza oferta to nie tylko tradycyjne usługi transportowe. Wyróżnia nas możliwość korzystania z bezpłatnych przejazdów w wyznaczonych dniach, co jest naszym sposobem na promowanie zrównoważonego transportu i dbałości o środowisko. Ponadto, z myślą o Twojej wygodzie, wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie w postaci aplikacji mobilnej zbiletem.pl, która umożliwia zakup biletów okresowych bez konieczności stania w kolejce. To nasz krok w kierunku cyfryzacji i ułatwienia dostępu do naszych usług.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, to możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby pasażerów. Naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom Rybnika nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa podróży.

Za każdym autobusem, który widzisz na ulicach miasta, stoi nasz zespół, który dba o to, abyś dotarł do celu na czas i w przyjemnej atmosferze. Chociaż nie znamy dokładnej liczby naszych pracowników w tym opisie, możemy Cię zapewnić, że każdy z nich wkłada całe serce w swoją pracę.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojego codziennego życia i ułatwiać Ci poruszanie się po Rybniku. Dziękujemy, że jesteś z nami i korzystasz z naszych usług. Razem tworzymy komunikację miejską, która łączy ludzi i miejsca.

KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna produkcja / przemysł bankowość / finanse

Oferty pracy KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kierowca kat. d

    KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Będzin
  2. Rybnik
  3. Częstochowa
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Katowice
  6. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik działu windykacji

    • Rybnik
    • Zakres obowiązków

      Obsługa komputera i urządzeń biurowych. Dobra znajomość pakietu MS Office. Znajomość regulaminu i taryfy obowiązującej na liniach organizowanych przez Miasto Rybnik. Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie. Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność, doświadczenie w obsłudze klienta. Prowadzenie dokumentacji opłat dodatkowych w formie papierowej i elektronicznej. Wprowadzanie danych dotyczących nałożonych opłat dodatkowych do systemów informatycznych. Przygotowanie dokumentów oraz zestawień miesięcznych/rocznych. Udzielanie informacji dłużnikom. Współpraca z pozostałymi działami firmy. Wykonywanie poleceń przełożonego. Kontakt z pracodawcą osobisty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku