Czy to Twoja firma?

Zielonogórski Ośrodek Kultury praca

Zielona Góra

Zielonogórski Ośrodek Kultury to miejsce, gdzie kultura pulsująca życiem spotyka się z każdym, kto pragnie jej doświadczać i tworzyć. Od 1974 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, stawiamy na upowszechnianie i promocję kultury w jej najszerszym wymiarze. Nasza siedziba, położona w sercu malowniczego Parku Piastowskiego w Zielonej Górze, jest świadkiem niezliczonych wydarzeń artystycznych, które łączą ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach.

Nasza oferta jest tak różnorodna, jak różnorodni są mieszkańcy naszego miasta. Organizujemy imprezy masowe, które przyciągają tłumy, jak i kameralne wydarzenia tematyczne, które pozwalają na głębsze zanurzenie się w świat sztuki. Prowadzimy zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych, otwierając przed nimi świat śpiewu, teatru czy plastyki. Realizujemy konkursy, które są platformą dla lokalnych talentów, a także prezentujemy twórczość na wystawach i przeglądach.

Jesteśmy dumni z naszego Centrum Nauki Keplera, które od 2015 roku jest domem dla Planetarium Wenus oraz Centrum Przyrodniczego. To miejsce, gdzie nauka spotyka się z zabawą, a odkrywanie tajemnic wszechświata staje się dostępne dla każdego.

Nasze usługi obejmują profesjonalne nagłaśnianie imprez, zapewnienie mobilnej sceny oraz usługi plakatowania, co sprawia, że każde wydarzenie jest wyjątkowe i niezapomniane. Angażujemy się również w edukację kulturalną dzieci i młodzieży, prowadząc programy, które kształtują przyszłych miłośników sztuki.

W Zielonogórskim Ośrodku Kultury wierzymy, że kultura jest nieodzownym elementem życia każdego człowieka. Inspirujemy do korzystania z niej i do jej tworzenia, bez względu na umiejętności i predyspozycje. Tworzymy wydarzenia, które pozwalają na spotkania z artystami i twórcami, dając możliwości do realizacji artystycznych pasji. Kreujemy tożsamość kulturową naszego miasta, tak by każdy mógł czuć się częścią naszej lokalnej społeczności. Odkrywamy talenty i pasje, by pomóc im później rozkwitnąć.

Zapraszamy do Zielonogórskiego Ośrodka Kultury – miejsca, gdzie kultura żyje i inspiruje.

Zielonogórski Ośrodek Kultury najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja grafika i fotografia sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie obsługa klienta / call center media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Zielonogórski Ośrodek Kultury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zielonogórski Ośrodek Kultury

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Wygasa

Mapa Zielonogórski Ośrodek Kultury

Siedziba główna

Zielonogórski Ośrodek Kultury poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Zielonogórski Ośrodek Kultury
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Zielona Góra
  4. Katowice
  5. Legnica

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zielonogórski Ośrodek Kultury - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw social media i organizacji imprez

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - organizowanie promocji działań ZOK
      - przygotowywanie tekstów promujących wydarzenia, dbałość o jakość treści marketingowych
      - współpraca z mediami
      - prowadzenie kampanii (Facebook, Instagram)
      - pozyskiwanie sponsorów dla konkretnych działań ZOK
      - szukanie nowych odbiorów wydarzeń organizowanych przez ZOK
      - współpraca z placówkami kulturalnymi
      - pozyskiwanie środków na projekty kulturalne
      - realizacja współpracy międzynarodowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera - Office. Znajomość języka angielskiego. Dyspozycyjność, gotowość do samodzielnych wystąpień publicznych, do wyjazdów na konferencje i szkolenia. Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, terminowość, uczciwość, zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4300 zł brutto + dodatki, umowa o pracę na okres próbny docelowo zatrudnienie stałe, r
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zielonej Górze