Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa praca

Warszawa

Witajcie w Przedszkolu nr 253 "Akademia Pana Kleksa", naszej magicznej oazie nauki i zabawy, położonej w sercu Warszawy. Nasza historia sięga roku 1969, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych ciekawych świata przedszkolaków. W 2008 roku, dzięki protekcji pana Piotra Fronczewskiego i zgodzie pani Krystyny Brzechwy, przyjęliśmy z dumą nazwę "Akademia Pana Kleksa", co jeszcze bardziej wzmocniło naszą misję rozbudzania wyobraźni i kreatywności wśród naszych wychowanków.

Jesteśmy placówką, która z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, zajmuje wyjątkowe miejsce na edukacyjnej mapie stolicy. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce, gdzie dzieci spędzają czas, ale przestrzeń, w której rozwijają swoje pasje, zdobywają wiedzę i kształtują charaktery.

W Akademii Pana Kleksa każde dziecko jest dla nas wyjątkowe. Zajmujemy się wychowankami w wieku od 3 do 5 lat, dbając o to, by w każdej z 25-osobowych grup panowała atmosfera akceptacji, wsparcia i bezpieczeństwa. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna, wraz z przyjaznymi pracownikami obsługi, tworzy środowisko, w którym dzieci mogą się rozwijać w harmonii.

Oferujemy bogaty program edukacyjny, który obejmuje zajęcia języka angielskiego, umuzykalnienia, badawcze w ramach Klubu Młodego Odkrywcy, logorytmiczne, matematyczne oraz sensoryczno-empiryczne. Zależy nam na wszechstronnym rozwoju naszych podopiecznych, dlatego też zapewniamy opiekę logopedyczną, psychologiczną oraz pedagoga specjalnego.

Innowacyjność i jakość to filary naszej działalności. Nasza kadra pedagogiczna nieustannie poszukuje nowoczesnych form pracy, a także tworzy autorskie programy i innowacje, które wzbogacają naszą ofertę edukacyjną. Bezpieczeństwo naszych przedszkolaków jest dla nas priorytetem, dlatego przedszkole wyposażone jest w systemy monitoringu i wideodomofon, działające nieprzerwanie przez całą dobę.

Nasza przewaga konkurencyjna to nowoczesny ogród, który jest wyposażony w bezpieczny sprzęt i zabawki, a także pięć funkcjonalnych sal, dostosowanych do potrzeb dzieci. Wierzymy, że odpowiednio przygotowana przestrzeń ma kluczowe znaczenie dla rozwoju młodego człowieka.

W Akademii Pana Kleksa każdy dzień to nowa przygoda. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania, uczenia się i śmiechu. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia i zbudujemy solidne fundamenty na przyszłość naszych dzieci. Dołączcie do naszej wspaniałej społeczności, gdzie każde dziecko ma szansę stać się bohaterem własnej, niezwykłej historii.

PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Golub-Dobrzyń

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PRZEDSZKOLE NR 253 Akademia Pana Kleksa - oferty archiwalne

  • Szatniarz

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - dyżur w szatni w godzinach przyprowadzania dzieci do przedszkola
      - pomoc w rozbieraniu dzieci
      - troska o stan szatni

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Obowiązki: - dyżur w szatni w godzinach przyprowadzania dzieci do przedszkola - pomoc w rozbieraniu dzieci - troska o stan szatni [Zgłoszenia: 22 836 79 13, p253@edu.um.warszawa.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela

    • Warszawa
    • pełny etat
    • 2 960 zł / mies.

      - współpraca z nauczycielem grupy
      - opieka nad dziećmi
      - wspieranie dzieci w codziennych czynnościach

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, 1 rok doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej. Obowiązki: - współpraca z nauczycielem grupy - opieka nad dziećmi - wspieranie dzieci w codziennych czynnościach [Zgłoszenia: 22 836 79 13, p253@edu.um.warszawa.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 960 PLN

Pracodawcy w Warszawie