Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu praca

Bolesławiec
Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Mapa Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu

Komisariat Policji w Kruszynie

Posterunek Policji w Warcie Bolesławieckiej

Komisariat Policji w Nowogrodźcu

Posterunek Policji w Osiecznicy

Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Policjant

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wynikających z zadań Policji będącej umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zatrudnienie po przejściu procedury rekrutacyjnej do służby w Policji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowana opinia, nie skazanie skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnie dyscyplinie służbowej, której gotowi są się podporządkować, dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosownej do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające ewidencji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 875 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w okresie pierwszych 6 m-cy szkolenia zawodowego podstawowego wynagrodzenie od 3875 zł brutto, po za
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Policjant

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowana opinia, nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowi są się podporządkować, dawanie rękojmi zachowania tajemnicy stosownej do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające ewidencji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Od 4300 zł brutto, w okresie pierwszych 6 miesięcy szkolenia zawodowego podstawowego wynagrodzenia o

Pracodawcy w Bolesławcu