Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda praca

Bolesławiec

W sercu Dolnego Śląska, w malowniczym Bolesławcu, znajduje się siedziba naszej firmy - Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda. Jesteśmy dumni, że możemy być Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu samochodowego, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Nasza specjalność to przewóz pojazdów - od busów, przez samochody terenowe, aż po osobowe, które możemy przetransportować do trzech sztuk jednorazowo. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również wypożyczalnię przyczep i lawet.

Nasza flota to nowoczesne pojazdy, takie jak Iveco i Mercedes Sprinter, które są w stanie przewieźć do dziesięciu europalet i wyposażone są w windy, ułatwiające załadunek i rozładunek. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania, ponieważ zadowolenie klienta, konkurencyjna cena i wysoka jakość to dla nas priorytety.

Jako firma z międzynarodowym zasięgiem, rozumiemy złożoność i wyzwania transportu ponad granicami. Dbamy o to, by każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie, bo wiemy, jak ważne jest to dla naszych klientów. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie sprawiają, że możesz nam zaufać.

Zapraszamy do współpracy z Usługami Transportowymi Ryszard Niezgoda - Twoim niezawodnym partnerem w drodze do sukcesu.

Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Bolesławiec
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda

Siedziba główna

Praca Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    Usługi Transportowe Ryszard Niezgoda
    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (kraje Unii Europejskiej). Proponowana praca w systemie 3 tygodnie w trasie, 1 tydzień w domu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kategorii B, chęci do pracy, uczciwość.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (kraje Unii Europejskiej). Praca w systemie 3 tygodnie w trasie, 1 tydzień w domu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie dowolne, prawo jazdy kategorii B, chęci do pracy, uczciwość.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do 3500 do 7000 zł brutto.

Pracodawcy w Bolesławcu