Czy to Twoja firma?

Straż Miejska w Bolesławcu praca

Bolesławiec

Jako Straż Miejska w Bolesławcu, jesteśmy dumni, że od 2004 roku nieustannie strzegiemy bezpieczeństwa i porządku publicznego naszego miasta. Nasza historia zaczęła się od uchwały Rady Miasta, która zrodziła w nas misję ochrony i troski o wspólne dobro. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomocna dłoń, gdzie trzeba zadbać o spokój i harmonię w przestrzeni miejskiej.

Nasze działania to nie tylko interwencje w sytuacjach kryzysowych. Zajmujemy się również kontrolą obiektów oświatowych i sportowych, dbamy o to, aby nasze środowisko było czyste i bezpieczne, sprawdzając deklaracje odpadowe. Troszczymy się o naszych najmniejszych mieszkańców, zarówno ludzi, jak i zwierzęta – rejestrujemy i odławiamy psy, które potrzebują naszej pomocy.

Ale Straż Miejska to nie tylko obowiązki. To również pasja i zaangażowanie w życie społeczności lokalnej. Realizujemy projekty edukacyjne, takie jak konkursy plastyczne, „Z Nami Bezpieczniej” oraz „Olimpiada Bezpiecznego Malucha”, które mają na celu nie tylko edukację, ale i budowanie silnych, pozytywnych relacji z mieszkańcami Bolesławca. Wierzymy, że dzięki temu nasze miasto staje się jeszcze lepszym miejscem do życia.

Jako jednostka budżetowa miasta, nasza stabilność finansowa jest ściśle związana z gospodarką lokalną, co pozwala nam skupić się na dostarczaniu usług najwyższej jakości. Nieustannie dążymy do tego, aby nasza praca była synonimem zaufania i profesjonalizmu.

W Bolesławcu jesteśmy znani z tego, że zawsze staramy się być blisko ludzi. Nasza działalność jest ukierunkowana na potrzeby naszej społeczności, a nasze wartości odzwierciedlają to, co w życiu miejskim najważniejsze – bezpieczeństwo, porządek i wzajemny szacunek.

Zapraszamy do współpracy i dialogu. Razem możemy więcej, a nasze miasto może stać się wzorem miejsca, gdzie każdy czuje się bezpiecznie i jest szanowany. To nasza misja, to nasze Bolesławiec.

Straż Miejska w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe księgowość / ekonomia

Oferty pracy Straż Miejska w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Straż Miejska w Bolesławcu

Mapa Straż Miejska w Bolesławcu

Siedziba główna

Straż Miejska w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Straż Miejska w Bolesławcu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Straż Miejska w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Aplikant - strażnik miejski

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie pracy strażnika miejskiego zgodnie z zadaniami i kompetencjami, czuwanie nad porządkiem i czystością na terenie miasta Bolesławiec. Szczegóły: , zakładka Straż Miejska-Ogłoszenia-Oferty Pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office, ukończone 21 lat, obywatelstwo polskie, niekaralność, korzystanie w pełni z praw publicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za staż pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 3 000 zł / mies.

      Wykonywanie prac strażnika miejskiego, zgodnie z zadaniami i kompetencjami, czuwanie nad porządkiem, czystością na terenie miasta Bolesławiec. Szczegóły: , zakładka Straż Miejska -Ogłoszenia-Oferty Pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office, ukończone 21 lat, obywatelstwo polskie, niekaralność, korzystanie z pełni praw publicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3000 zł brutto + dodatek za staż pracy

Pracodawcy w Bolesławcu