Czy to Twoja firma?

Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa praca

Bolesławiec
Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy internet / e-commerce / nowe media administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa

Mapa Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy

Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bolesławiec
  4. Poznań
  5. Łódź
  6. Jelenia Góra
  7. Bydgoszcz
  8. Zielona Góra
  9. Bystrzyca Kłodzka
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zieleń-Plan Zbigniew Wolański Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Specjalista sprzedaży internetowej

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez internet (przyjmowanie zgłoszeń klientów składanych przez stronę internetową, prowadzenie dokumentacji związanej z zakupem i sprzedażą produktów przez internet.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, biegła umiejętność obsługi komputera, obsługa programów graficznych, znajomość pakietu OFFICE, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, i wyczucie estetyki, wymagane minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bolesławcu