Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu praca

Bolesławiec

Witajcie, jesteśmy Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bolesławcu, sercem lokalnej społeczności, gdzie pasja do sportu i zdrowego stylu życia jest naszą codziennością. Nasza misja to nie tylko dostarczanie wysokiej jakości usług prozdrowotnych, ale przede wszystkim zaspokajanie zbiorowych potrzeb naszej gminnej wspólnoty samorządowej w zakresie kultury fizycznej.

Nasza oferta to szeroki wachlarz biletowanych usług o charakterze rekreacyjnym, sportowym i rehabilitacyjnym. Z dumą organizujemy zajęcia, które łączą ludzi o różnych zainteresowaniach i umiejętnościach, a także zawody i imprezy sportowo-rekreacyjne, które są wyrazem naszego zaangażowania w promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Współpracujemy z szkołami, placówkami kulturalnymi oraz klubami sportowymi, co pozwala nam na tworzenie silnych więzi z lokalną społecznością i zapewnienie, że nasze usługi są dostępne dla każdego. Jesteśmy także aktywnym uczestnikiem życia miast partnerskich, co wzbogaca naszą ofertę o wymiar międzynarodowy.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych specjalistów, od sprzątających po księgowych, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasz ośrodek był miejscem przyjaznym, bezpiecznym i inspirującym. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który jest odzwierciedleniem naszej społeczności – różnorodny, pełen pasji i zaangażowania.

Jako Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu, jesteśmy tu dla Was, aby wspierać Wasze cele zdrowotne i sportowe, a także aby być częścią Waszych codziennych sukcesów. Zapraszamy do dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Razem tworzymy miejsce, gdzie sport jest radością, a rekreacja sposobem na lepsze jutro.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bolesławiec
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Bydgoszcz
  6. Olawa
  7. Bielsko-Biała
  8. Szklarska Poreba
  9. Władysławowo
  10. Koszalin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Konserwator/technolog basenowy

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Okresowe przeglądy, konserwacja, bieżące naprawy systemów technologii basenowej, uzupełnianie środków chemicznych zgodnie z instrukcją, kontrola parametrów wody basenowej, nadzór techniczny nad obiektem, maszynami i urządzeniami (obsługa procesów obiegu, filtracji, koagulacji, podgrzewania, dezynfekcji wody, uzupełnianie obiegu świeżą wodą, płukanie filtrów itp.), prowadzenie bieżących napraw i remontów, dbałosć o oszczędne gospodarowanie energią cieplną, elektryczną, wodą i innymi materiałami eksploatacyjnymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, automatyki, mechaniki, CO, wentylacji, uzdatniania wody, niekaralność za umyślne przestępstwo ściągane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku, obywatelstwo polskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę

Pracodawcy w Bolesławcu