Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej praca

Zielona Góra

Od ponad trzech dekad jesteśmy pionierem w dziedzinie edukacji ekologicznej w Polsce. Nasza szkoła, Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Unii Europejskiej, jest częścią Zespołu Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze, gdzie każdego dnia z pasją kształtujemy świadomość młodych ludzi, ucząc ich, jak żyć w harmonii z naturą i społeczeństwem.


Nasza historia sięga 1990 roku, kiedy to z entuzjazmem zaczęliśmy wprowadzać w życie wizję edukacji skoncentrowanej na ekologii. Od 1992 roku działamy w ramach Zespołu Szkół Ekologicznych, a od roku 2000 dumnie nosimy imię Unii Europejskiej, co podkreśla naszą otwartość na międzynarodową współpracę i europejskie wartości.

W naszej szkole edukacja podstawowa przeplata się z naciskiem na ekologię i integrację, co stanowi nasz wyjątkowy profil. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć – nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra za wyniki egzaminu po szkole podstawowej oraz wysokie miejsca w rankingach edukacyjnych świadczą o naszej pozycji lidera w dziedzinie edukacji ekologicznej.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to działanie. Uczestniczymy w projektach takich jak „Edukacja przez Szachy w Szkole”, wykorzystujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt sportowy i rekreacyjny. Nasze zajęcia pozalekcyjne, w tym nauka pływania, warsztaty plastyczne i muzyczne, czy nauka jazdy na nartach, są dowodem na to, że rozwijamy talenty i pasje naszych uczniów w różnorodny sposób.

Nasze międzynarodowe kontakty, między innymi ze Stowarzyszeniem Niemiecko - Polskim z Cottbus i Euroregionem "Sprewa - Nysa - Bóbr", wzbogacają naszą społeczność i otwierają uczniów na nowe kultury i perspektywy.

Jesteśmy szkołą, która ceni sobie wysokie wyniki w nauce, ale równie ważne są dla nas sukcesy naszych uczniów w konkursach i innych dziedzinach życia. Nasz profil ekologiczny i integracyjny to nasza przewaga konkurencyjna, która wyróżnia nas na tle innych placówek edukacyjnych.

Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie każdy uczeń jest ważny, a nauka staje się przygodą z ekologią w tle. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszej planety.

Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej

Mapa Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Trzcianka

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Zielonej Górze