Czy to Twoja firma?

Pimco praca

Warszawa

Pimco Sp. z o.o. to firma, której celem jest wprowadzanie zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie detekcji skażeń chemicznych, bojowych środków trujących oraz materiałów wybuchowych i narkotyków. Z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji i handlu, Pimco to niekwestionowany lider rynkowy, zdobywając ugruntowaną pozycję w branży bezpieczeństwa i ochrony przed zagrożeniami CBRN.

Pimco najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Pimco

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pimco

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pimco

Siedziba główna

Praca Pimco - oferty archiwalne

  • Asystentka Zarządu

    Pimco
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • kompleksowa obsługa sekretariatu Spółki;
      • wsparcie codziennej pracy kadry Zarządzającej;
      • zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną Spółki oraz monitorowanie obiegu dokumentów;
      • redagowanie dokumentów;
      • koordynowanie wyjazdów służbowych;
      • organizacja i obsługa spotkań;
      • współpraca ze wszystkimi działami Spółki;
      • drobne tłumaczenia;
      • wykonywanie innych obowiązków biurowo-administracyjnych.

      Wymagania

      • znajomość pakietu biurowego i obsługi sprzętów biurowych;
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
      • dobra organizacja pracy;
      • umiejętność opracowywania i prowadzenia korespondencji z Klientami oraz kontrahentami;
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
      • samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność;
      • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
      • umiejętność współpracy w zespole;
      • prawo jazdy kat. B
      • wykształcenie min. średnie.

      Oferujemy

      • przyjazną atmosferę pracy
      • możliwość długotrwałej współpracy
      • możliwość stopniowego podnoszenia kwalifikacji
      • możliwość rozwoju i awansu
      • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Pracodawcy w Warszawie