Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K.

Czy to Twoja firma?

Bella Napoli Partners sp. z o.o. Sp. K. praca

Warszawa

Autentyczna kuchnia włoska od 20 lat na warszawskim rynku gastronomii

Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K.

Adres rejestrowy

Praca Bella Napoli Partners Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Kucharz do włoskiej restauracji na Saskiej Kępie

    • 6 500-8 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zatrudnimy Kucharza z doświadczeniem do włoskiej restauracji na Saskiej Kępie

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie dań kuchni włoskiej zgodnie z naszymi standardami i recepturami

      Wymagania

      • Co najmniej roczne doświadczenie na tym stanowisku
      • umiejętność pracy z autentycznymi włoskimi produktami
      • dyspozycyjność ok. 15-17 dni w miesiącu w godzinach 10.30-23.00
      • odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
      • komunikatywna znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w znanej i lubianej restauracji w oparciu o umowę o pracę

      • atrakcyjne wynagrodzenie od 30 zł netto/h "do ręki" na start + premie

      • w przypadku obcokrajowców - wsparcie w kwestii przygotowania dokumentów

      • możliwość uczestnictwa w programie MultiSport

      • posiłki i napoje pracownicze

      • elastyczny grafik pracy

Pracodawcy w Warszawie