Biuro Rachunkowe Beata Imiołek

Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Beata Imiołek praca

Warszawa

Biuro Rachunkowe Beatex działa od 2003r.

Firma świadczy profesjonalne usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Biuro Rachunkowe Beata Imiołek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Beata Imiołek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Beata Imiołek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Rachunkowe Beata Imiołek

Siedziba główna w Warszawie

Praca Biuro Rachunkowe Beata Imiołek - oferty archiwalne

  • KSIĘGOWA/MŁODSZA KSIĘGOWA

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 5 000-6 800 zł / mies.
    • W celu zapewnienia naszym Klientom wysokiego poziomu usług regularnie aktualizujemy i podnosimy poziom kwalifikacji zawodowych. Swoim zaangażowaniem w pracę i indywidualnym podejściem do każdego Klienta gwarantujemy fachową rzetelną i terminową obsługę. Stawiamy na wieloletnie, trwałe relacje z naszymi Zleceniodawcami. Najlepszą wizytówką jakości naszej pracy są zadowoleni Klienci, z którymi współpracujemy od początku naszej działalności.

      Poszukujemy osoby chcącej zdobywać wiedzę i doświadczenie w księgowości, pracując dla klientów z różnorodnych branż gospodarki, w przyjaznym zespole księgowych.

      Zakres obowiązków

      • Bieżące księgowanie dokumentów finansowych klientów w pełnych księgach oraz w księgowości uproszczonej KPiR,ryczałt
      • Bieżące uzgadnianie kont księgowych w księgach rachunkowych
      • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT,PIT,VAT
      • Opracowywanie raportów finansowych i zestawień dla klientów
      • Czynne uczestniczenie w pracach przygotowujących sprawozdania finansowe klientów
      • Weryfikacja poprawności dokumentów finansowych klientów

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości
      • Umiejętność obsługi programów księgowych
      • Dokładność i dbałość o szczegóły
      • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
      • Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem
      • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań
      • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności,
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Praca w małym, przyjaznym zespole

Pracodawcy w Warszawie