Czy to Twoja firma?

GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI praca

Oświęcim

Witaj, jestem Gremix Property – Twoim zaufanym partnerem w świecie nieruchomości, z siedzibą w malowniczym Oświęcimiu. Nasza działalność to pasja połączona z profesjonalizmem, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

W Gremix Property stawiamy na wiedzę i kompetencje, które są fundamentem naszej firmy. Dzięki temu, możemy zagwarantować Ci usługi, które nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale również je przewyższą. Nasza działalność skupia się na rynku nieruchomości, gdzie każdy klient jest dla nas wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście.

Choć nie mogę zdradzić Ci wszystkich detali naszej historii czy misji, które kształtują naszą firmę, mogę zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, rozwijając nasze umiejętności i poszerzając wachlarz oferowanych rozwiązań. Nasz wysoki poziom wiedzy i kompetencji to nasza przewaga konkurencyjna – to ona sprawia, że nasi klienci powracają i polecają nas swoim znajomym.

W Gremix Property rozumiemy, że świat nieruchomości może być skomplikowany, ale jesteśmy tutaj, aby ułatwić Ci nawigację po nim. Z nami możesz być pewien, że Twoje nieruchomości są w dobrych rękach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI

Siedziba główna w Oświęcimiu

Praca GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI - oferty archiwalne

  • Obsługa pieca indukcyjnego na odlewni żeliwa

    GREMIX PROPRTY PIOTR GRELOWSKI
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Odlewnia żeliwa i staliwa poszukuje pracownika na samodzielne stanowisko piecowego - obłsuga pieca indukcyjnego.

      Praca zmianowa do uzgodnienia.

      Zakres obowiązków

      • obługa pieca
      • przygotowanie wsadu
      • kontrola składu metalu

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy przy piecach

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Oświęcimiu