"PROSYSTEM" BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA

Czy to Twoja firma?

PROSYSTEM BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA praca

Poznań
"PROSYSTEM" BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Poznań
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy "PROSYSTEM" BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "PROSYSTEM" BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Field Service Engineer

    SMART-HR
    • Poznań
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Mapa "PROSYSTEM" BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA

Siedziba główna

Praca "PROSYSTEM" BIURO PROJEKTÓW I REALIZACJI INWESTYCJI JULIAN KALUBA - oferty archiwalne

  • Projektant branży drogowej

    • Poznań
    • kontrakt b2b
    • pełny etat

      Adres biura: Poznań, os. Bolesława Śmiałego 30/75;

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie inwestycji z zakresu infrastruktury drogowej
      • Przygotowywanie / koordynowanie powstawania dokumentacji projektowej
      • Współpracowanie z instytucjami, urzędami i innymi partnerami całego procesu projektowego

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy projektowej na stanowisku projektanta lub asystenta w branży drogowej
      • Znajomość oprogramowania Civil 3D
      • Znajomość obowiązujących przepisów
      • Uprawnienia do projektowania mogą być, ale nie muszą

      Oferujemy

      • Pracę w zgranym zespole,
      • Stanowisko pracy z pełnym wyposażeniem i oprogramowaniem,
      • Zredukowany czas pracy 7,5 godz od poniedziałku do czwartku; 7 godz w piątek,
      • Wynagrodzenie zależne od wkładu pracy,
      • Kawa, herbata,
      • Upominki świąteczne,
      • Spotkania integracyjne,
      • Możliwość uzyskania uprawnień projektowych

      Zatrudnienie na :

      • Umowę zlecenie
      • Umowę o dzieło
      • Umowę cywilnoprawną (jednoosobowa działalność gospodarcza)

Pracodawcy w Poznaniu