Czy to Twoja firma?

INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK praca

Poznań

INWEST-PRO Biuro Doradztwa i Nadzoru Inwestycyjnego, to biuro inżynierskie działające od kilkunastu lat na rynku budowlanym. Biuro zajmuje się przede wszystkim realizacją inwestycji budowlanych oraz pełnieniem nadzoru inwestorskiego.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.dla-inwestora.pl

INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Poznań
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kłodzko
  3. Rydułtowy

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca INWEST-PRO BIURO DORADZTWA I NADZORU INWESTYCYJNEGO SŁAWOMIR STRYJAK - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy, Inżynier budowy

    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • INWEST-PRO Biuro Doradztwa i Nadzoru Inwestycyjnego zatrudni kierownika budowy oraz inżyniera budowy, przy budowie hali magazynowej w Wągrowcu

      Zakres obowiązków

      • kierowanie robotami budowlanymi,

      • prowadzenie dokumentacji budowy,

      • przygotowanie obmiarów powykonawczych na potrzeby rozliczenia robót budowlanych,
      • nadzór nad dostawami materiałów,

      Wymagania

      Dla KIEROWNIKA BUDOWY:

      • wykształcenie wyższe techniczne,
      • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub z ograniczeniami,
      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu przynajmniej trzech inwestycji,

      Dla INŻYNIERA BUDOWY:

      • wykształcenie techniczne,
      • mile widziane doświadczenie na budowie,

      Oferujemy

      • zatrudnienie w przedsiębiorstwie z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym
      • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
      • możliwość zatrudnienia na umowę B2B lub umowę o pracę

Pracodawcy w Poznaniu