Czy to Twoja firma?

Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS praca

Warszawa

Od ponad dekady Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS z dumą wyznacza kierunki w branży logistycznej, oferując naszym klientom niezawodny transport międzynarodowy. Nasza siedziba mieści się w sercu Polski – w Warszawie, skąd koordynujemy nasze operacje, zapewniając płynność i efektywność przepływu towarów na całym świecie. Założeni w 2010 roku, z biegiem lat zdobyliśmy cenne doświadczenie, które przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Nasz niewielki, ale wysoce specjalistyczny zespół liczy od 2 do 5 osób. To właśnie dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych pracowników możemy z dumą mówić, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w dziedzinie logistyki. W INTERLOGIS stawiamy na proaktywność i innowacyjność. Rozumiemy, że logistyka to nie tylko transport – to przede wszystkim ludzie i ich kompetencje, które są fundamentem dla skutecznej i bezpiecznej przewozu towarów. Nasze doświadczenie w branży jest naszą wizytówką i gwarancją, że każde zlecenie zostanie zrealizowane z należytą starannością. Choć nie przedstawiamy tutaj naszych certyfikatów czy szczegółowej oferty usługowej, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na najwyższe standardy obsługi. Nasze usługi transportu międzynarodowego są synonimem niezawodności i profesjonalizmu. W INTERLOGIS rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejsza waluta. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem jakości i efektywności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej.

Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. B lub C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kierowca Taxi - Водій таксі UBER|BOLT|FREENOW

    CROSSPOINT sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 6 000-9 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca Inpost

    JANEX-TRANS Janusz Sędkowski
    • Warszawa
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS

Siedziba główna

Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS - oferty archiwalne

  • Spedytor transportu międzynarodowego aut do 3,5 t

    Arkadiusz Czyżewski INTERLOGIS
    • Warszawa
    • pełny etat
    • Firma Interlogis Arkadiusz Czyżewski łączy działalność operatora logistycznego oraz firmy transportowo-spedycyjnej. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym kompleksowe usługi transportowo – spedycyjne. Kluczowym obszarem naszej działalności jest organizacja transportu drogowego w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.Poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor międzynarodowy pojazdów do 3,5 t.

      Spedytor transportu międzynarodowego aut do 3,5 t

      Obowiązki

      • Samodzielne organizowanie i koordynacja transportu międzynarodowego dla pojazdów dostawczych do 3,5 t;
      • Aktywne pozyskiwanie i sprzedawanie ładunków na giełdach transportowych;
      • Nadzorowanie poprawności realizacji pozyskanych zleceń transportowych oraz rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas realizacji zleceń;
      • Monitorowanie postępu transportu i zapewnienie terminowej dostawy;
      • Kontakt z przypisanymi kierowcami, nadzorowanie czasu pracy przypisanych kierowców;
      • Budowanie oraz utrzymywanie profesjonalnych, długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami.

      Wymagania

      • Minimum 1 rok doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej przy prowadzeniu aut dostawczych do 3,5 t (busów);
      • Swobodna komunikacja w j. polskim oraz w j. angielskim;
      • Znajomość obsługi giełd transportowych TimoCom i Trans.eu;
      • Znajomość przepisów i procedur dotyczących transportu międzynarodowego;
      • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz analityczne;
      • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;
      • Wysoka kultura organizacji pracy własnej oraz trafnego określania priorytetów;
      • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;
      • Znajomość pakietu MS Office;
      • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny;
      • Elastyczność w zakresie umowy (umowa o pracę, B2B, umowa - zlecenie);
      • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy, a po wdrożeniu możliwość przejścia na pracę w systemie hybrydowym,
      • Służbowy laptop i telefon;
      • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Pracodawcy w Warszawie