Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska

Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska praca

Poznań

Biuro Rachunkowe działające na rynku już od 20 lat. Specjalizuje się w rozliczaniu kadr i płac dla dużych Firm oraz w prowadzeniu KH. Biuro zatrudnia kilkanaście osób. Kładziemy nacik na jakość, dużo się szkolimy. Jesteśmy otwarci na pracę z ludźmi w każdym wieku z pasją do księgowości.

Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska

Siedziba główna

Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Gdańsk
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Biuro Rachunkowe MK-BILANS Katarzyna Rzadkowska - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy - Staż w dziale księgowym

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Przyjmiemy na staż w dziale księgowym. Wymiar pracy do uzgodnienia z kandydatem/kandydatką indywidualnie. NIe jest wymagane doświadczenie. Biuro mieści się na ul. Złotowskiej 51/1 w Poznaniu.

      Zakres obowiązków

      • Pomoc w prostych pracach działu księgowego.
      • Wprowadzanie dokumentów do systemów.
      • Weryfikowanie zapisów w rejestrach Księgowanie dokumentów.

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe - w trakice nauki na kierunkach ekonomicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie określone stawką ,godzinową.
      • Pracę w miłym zespole.
      • Możliwość uczenia się, udział w szkoleniach.

Pracodawcy w Poznaniu