Czy to Twoja firma?

Craon.pl sp. z o.o. praca

Katowice

Witaj, jestem częścią Craon.pl Sp. z o.o., firmy, która od 2021 roku wnosi innowacje do polskiego sektora technologii i usług informatycznych. Nasza historia zaczęła się jednak znacznie wcześniej, bo w 1998 roku we Włoszech, skąd przenieśliśmy nasze bogate doświadczenie, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnego rynku IT w Polsce.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych, które nie tylko zachwycają użytkowników intuicyjnością, ale są też bezpieczne i niezawodne. Zarządzanie bazami danych, IT Security, systemy ERP, oprogramowanie dedykowane, integracja systemów, administracja IT, outsourcing IT – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Jesteśmy dumni, że możemy również oferować specjalistyczne rozwiązania, takie jak system do zarządzania kolekcjami muzealnymi oraz system informatyczny do zarządzania sprzętem i aparaturą medyczną.

Nasze zaangażowanie w jakość potwierdza certyfikat ISO 9001, który uzyskaliśmy w 2016 roku. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do ciągłego doskonalenia procesów i usług. Nasza misja to budowanie zdecentralizowanych zespołów z przedsiębiorczym poczuciem odpowiedzialności, co przekłada się na wysoką efektywność i satysfakcję naszych klientów.

Chociaż jesteśmy stosunkowo małą firmą z zespołem liczącym od 2 do 10 osób, to nasze ambicje i możliwości są ogromne. Współpracujemy z największymi firmami w całej Europie, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i zaufaniu, jakim nas obdarzają partnerzy.

W Craon.pl łączymy pewność siebie i autorytet z empatią i otwartością. Nasz komunikat jest jasny i zrozumiały, nawet gdy poruszamy skomplikowane kwestie IT. Stawiamy na prostotę, która ma siłę i pozwala nam skutecznie docierać do naszych odbiorców.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii, w której technologia spotyka się z pasją i odpowiedzialnością. Razem możemy tworzyć rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby, ale również wyznaczają nowe kierunki rozwoju w branży IT.

Craon.pl Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Craon.pl Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Craon.pl Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Craon.pl Sp. z o.o.

Siedziba główna

Craon.pl Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Craon.pl Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Kadr

    Craon.pl Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz zakończeniem stosunku pracy oraz innymi umowami

      • Nadzór nad obiegiem dokumentów kadrowych i obsługiwanych przez dział HR

      • Udział w naliczaniu i rozliczaniu wynagrodzeń (umowy o pracę i cywilno-prawne) zasiłków chorobowych, zasiłków ZUS

      • Wprowadzanie i kontrola danych w programie kadrowo-płacowym

      • Kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP, przygotowywanie skierowań na badania

      • Przygotowywanie raportów i analiz

      • Archiwizacja dokumentów HR-owych zgodnie z przyjętym standardem

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym

      • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

      • Znajomość regulacji zawartych w Kodeksie Pracy oraz przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych

      • Znajomość MS Excel i Płatnik

      • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, terminowość

      Oferujemy

      • szkolenie wdrażające,
      • przyjazne środowisko pracy,
      • możliwość rozwoju i awansu,
      • możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami,
      • brak dress code’u,
      • niekorporacyjną atmosferę w pracy oraz wsparcie zespołu
  • Rejestratorka Medyczna

    • Katowice
    • rekrutacja zdalna

      • bieżąca obsługa pacjentów

      • telefoniczna, mailowa obsługa pacjentów

      • prowadzenie terminarza wizyt, koordynacja grafików oraz administrowanie zmianami

      • potwierdzanie wizyt pacjentów

      • udzielanie kompleksowych informacji dotyczących zakresu realizowanych świadczeń i usług

      • przyjmowanie i rozliczanie płatności, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

      • przygotowywanie gabinetów do pracy

      • stały nadzór nad sprawnym przepływem informacji i dokumentów w centrum medycznym

      • rzetelne udzielanie informacji na temat zakresu wykonywanych usług

      • dbanie o codzienne utrzymanie porządku w rejestracji oraz poczekalni

      • dbanie o pozytywny wizerunek centrum medycznego

      • stała współpraca z personelem medycznym

      Wymagania

      • doświadczenie w obsłudze pacjenta

      • umiejętności obsługi komputera, znajomości dowolnego oprogramowania do obsługi przychodni zdrowia/szpitala i oprogramowania MS Office

      • dyspozycyjność

      • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

      • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

      Oferujemy

      • wsparcie doświadczonych pracowników
      • pracę w przyjaznej atmosferze
      • nowoczesne narzędzia pracy
      • możliwość rozwoju osobistego
      • stabilny i jasny system wynagrodzeń

Pracodawcy w Katowicach