WWA Group

Oferty pracy WWA Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WWA Group

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WWA Group

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - WWA Group

Pełna nazwa
WWA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Bonifraterska 10A/U2 00-203 Warszawa
NIP
5213937696
REGON
389795759
KRS
0000917622
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
25.08.2021
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.23.Z Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.25.Z Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.21.Z Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WWA Group
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca WWA Group - oferty archiwalne

  • Doradca klientów w sklepie z winami/delikatesami, sommelier

    WWA Group
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 6 000-9 000 zł / mies.
    • STORK - sklep spożywczo alkoholowy z barem przy ul.Bonifraterskiej w Warszawie szuka Sommeliera/Doradcą klienta w sklepie z Winami, Alkoholami mocnymi i Delikatesami.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów w kwestii wyboru wina i mocnego alkoholu

      • Obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej i systemu sprzedaży

      • Obsługa kelnerska gości oraz przygotowanie drobnych przekąsek typu tapas

      • Sprzedaż 'delikatesów', doradztwo przy wyborze, krojenie serów i wędlin.

      • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem sklepu

      • Polerowanie kieliszków

      • Dbałość o czystość w lokalu

      Wymagania

      • Rozległa wiedza na temat wina

      • Doskonałe umiejętności degustacyjne i sensoryczne rekomendacji w oparciu o preferencje Gościa.

      • Silna komunikacja i umiejętności obsługi Gości

      • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      • Kultura osobista na wysokim poziomie

      • Wiedza o serach, wędlinach i ich pasowaniu do różnych alkoholi

      • Profesjonalizm i dbałość o szczegóły

      Oferujemy

      • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie

      • Praca z wysokojakościowymi winami i alkoholami mocnymi

      • Wyjazdy do winnic i na degustacje

      • Prowizję od sprzedaży

      • Praca w miłym zespole

Pracodawcy w Warszawie